Ukończenie Rok 2022
Inwestycja przy ul. Kwiatowej 4

2 Domy / 4 Lokale

Nowoczesne domy zbudowane w technologii tradycyjnej o pow. 142 m2 + poddasze , z działkami o powierzchni od 371 m2.
Inwestycja została sprzedana z pełnym sukcesem. Fantastyczne sąsiedztwo sprawia, że osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia, lubią być blisko natury oraz cenią spokój.
Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Rok 2020
Inwestycja przy ul. Ołówkowej

1 Dom / 4 Lokale

Osiedle przy ul. Ołówkowej położone jest w zielonej, zacisznej części Warszawy.
W salonie duże okna balkonowe zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie.Salon w zimę bardzo szybko się nagrzewa i dzięki czemu jest niższe zużycie energii cieplnej.
Zlokalizowane w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, placówki edukacyjne, sklepy spożywcze sprawiają, że życie jest wygodne, a przy tym pozbawione tłoku i hałasu wielkomiejskich osiedli.
Inwestycja, zakończona pełnym sukcesem. Zgodnie z projektem i harmonogramem wszystkie mieszkania zostały sprzedane.

Rok 2020
Inwestycja przy ul. Boczańskiej

2 Domy / 4 Lokale

Nowoczesne domy zbudowane w technologii tradycyjnej o pow. 157m2.
Zielona okolica, domy w niskiej zabudowie, w pobliżu przystanek ZTM i stacja PKP Choszczówka - 22min do centrum w godzinach szczytu. Działkaotoczona okazałymi dębami.
Inwestycja zakończona pełnym sukcesem, domy jednorodzinne dwulokalowe, wybudowane zgodnie z projektem i harmonogramem, wszystkie lokale sprzedane

Rok 2018
Inwestycja przy ul. Czołowej

1 Dom / 2 Lokale

Dom zbudowany w technologii tradycyjnej, położony jest w kameralnej okolicy, wokół niska pojedyncza zabudowa. Działka o położeniu południowym dobrze nasłoneczniona.
W salonie duże okna balkonowe zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie.Salon w zimę bardzo szybko się nagrzewa i dzięki czemu jest niższe zużycie energii cieplnej.
Duża powierzchnia działki na działce 2 dorodne dęby.
Pierwsza inwestycja czołowa, zakończona pełnym sukcesem, wybudowany domjednorodzinny dwulokalowy, wybudowany zgodnie z projektem i harmonogramem,oba lokale sprzedane.